یکی از مشکلات عمده اکثر شرکتهای عمرانی، صنعتی و معدنی در زمینه تأمین قطعات انواع تجهیزات حمل و نقل عدم کیفیت مطلوب قطعات و تقلبی بودن آن‌ها می‌باشد که این مهم تنها با خدمات پس از فروش مناسب و استفاده از قطعات یدکی اورجینال از همان شرکت مربوطه ماشین آلات محقق خواهد شد.

لذا جهت نیل به این هدف مهم شرکت تاپکولیفت آماده ارایه خدمات رسانی انواع قطعات یدکی در بهترین کیفیت به تمامی شرکتها، در زمینه تجهیزات حمل و نقل و انبارداری دارای انواع لیفتراک، استاکر، جک پالت، ریچ استاکر، پالت تراک و... در برند های مختلف می‌باشد.

این شرکت با اتکا به توانمندی کادر با تجربه و متخصص خود لوازم یدکی و قطعات اورجینال درخواستی مشتریان خود را که عمدتا کارخانجات و شرکتهای تولیدی می‌باشند در کمترین زمان ممکن بهترین کیفیت را تحویل آنها دهد و در این امر موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده است.

شرکت تاپکولیفت تبریز به منظور بهره مندی و کسب رضایت همکاران و مشتریان خود و ارتقا کیفیت خدمات رسانی آمادگی خود را در جهت تأمین قطعات یدکی لیفتراک های زیر اعلام می‌نماید:

قطعات یدکی لیفتراک تویوتا TOYOTA ژاپن.

قطعات یدکی لیفتراک دوو-دووسان DAEWOO کره.

قطعات یدکی لیفتراک کوماتسو KOMATSU ژاپن.

قطعات یدکی لیفتراک هلی HELI آمریکا.

قطعات یدکی لیفتراک سهند SAHAND ایران.

قطعات یدکی لیفتراک سپاهان SEPAHAN ایران.

قطعات یدکی لیفتراک هیوندای HYNDAI کره.

 

در ادامه با مهمترین و پر استفاده ترین قطعات لیفتراک در مدل های مختلف و ساخت برندهای مشهور آشنا می شوید. شرکت تاپکولیفت کلیه محصولات و قطعات را در کمترین زمان و با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. با مشاوران ما در ارتباط باشید.