اورهال یا بازسازی اساسی لیفتراک فرسودهیک لیفتراک همانند سایر ماشین آلات سنگین پس از چندین سال کار مفید از کار می‌افتد؛ ما زمانی می‌توانیم متوجه این قضیه شویم که هزینه تعمیر و نگهداری لیفتراک ما در سال حدود ده درصد قیمت مشابه لیفتراک نو ما باشد. در این زمان است که لیفتراک ما در بازه زمانی کوتاه دائما دچار ایراد شده و هزینه‌هایی را برای مجموعه ما پیش می‌آورد.

آیا زمان خرید لیفتراک جدید رسیده است؟

در این حالت جواب ما بله خواهد بود و باید به فکر دستگاه جدیدی برای خودمان باشیم. اما با بررسی‌هایی که انجام می‌دهیم متوجه قیمت بالای تجهیزات انبارداری به ویژه لیفتراک‌ها می‌شویم. پس از مقایسه ارزش خرید لیفتراک جدید در مقابل لیفتراک استفاده شده، به این نتیجه می‌رسیم که یک لیفتراک دست دوم هنوز هم می‌تواند چالش های مکانیکی جدیدی داشته باشد.

آیا میتوانیم لیفتراک دست دوم خود را تبدیل به دستگاه صفر کنیم؟

بله، شما می‌توانید با استفاده از تکنسین های مجرب و کار آزموده شرکت تاپکولیفت به بررسی لیفتراک دست دوم خود و یا لیفتراک دست دومی که قصد خرید آن را دارید پی ببرید؛ یکی از تکنسین های واجد شرایط ما گزارش ارزیابی وضعیت کامل لیفتراک را انجام می‌دهد. اجمالاً این امر شامل موارد زیر است.

بررسی وضعیت لاستیکها
بازرسی از آسیب دیدگی زنجیرهای دکل
آزمایش سیستم هیدرولیک
انجام بازرسی های تصویری و عملکردی از موتور، سیستم ترمز و فرمان

شروع بازسازی

پس از مرحله بررسی و گزارش عیب‌های دستگاه، مکانیک‌های متخصص ما بر حسب نوع دستگاه که دیزلی، برقی یا دوگانه باشد شروع به انجام وظایف محوله خود می‌کنند. با توجه به گزارش‌های مرحله اول که عیوب دستگاه را مشخص کرده است شروع به دمونتاژ قطعات و قسمت‌های مختلف لیفتراک می‌کنیم. سپس قطعات معیوب تعویض و یا تعمیر شده و تمامی عیوب حرکتی، چرخشی، بالابری دستگاه برطرف شده و روی لیفتراک ما مونتاژ می‌شوند.

در نهایت

در این مرحله بدنه دستگاه رنگ آمیزی شده و از لحاظ ظاهری نیز لیفتراک ما نو می‌شود. در زیر تعدادی از لیفتراک‌های بازسازی شده‌ی ما را ببینید:

 

شرکت تاپکولیفت با سابقه درخشان در زمینه بازسازی و اورهال لیفتراک‌ها آماده همکاری با شما عزیزان می‌باشد.