رول گیر همان الحاقی هیدرولیکی لیفتراک می‌باشد که به کمک آن می توان انواع رول‌های کاغذ، رول‌های نایلون و بسیاری دیگر از مواد اولیه کارخانجات که محصول آن‌ها به صورت رول می‌باشد را به آسانی و در کمترین زمان جا به جا کرد.

رول گیر لیفتراک با توجه به طراحی خاص و ویژه‌ای که دارد می‌تواند با نصبش بر روی لیفتراک کار حمل و نقل و ترانزیت را تا چهار برابر سرعت ببخشد.

رول گیر لیفتراک امروزه تقریباً در تمام کارخانجات و تولیدی‌ها که محصول آنها به صورت رول می‌باشد استفاده می‌شود. از جمله این‌ها کارخانه‌های تولید کاغذ، کارخانه تولید نایلون، کارخانه تولید دستمال کاغذی و ... می‌باشد.

الحاقیه رول گیر لیفتراک با نیروی اوتوماتیک هدایت می‌شود که باعث می‌شود میزان توان بر اساس نوع رول اعمال گردد تا آسیبی به رول وارد نشود. انواع مختلفی از صفحات بر روی بازوی رول گیر نصب می‌شود که بستگی به نوع محصول دارد.

انواع رولگیر

رولگیر ها در دو نوع بر اساس میزان چرخش رول ساخته می‌شوند که عبارتند از:

چرخش ۳۶۰ درجه حول محور اصلی لیفتراک

چرخش عمود بر محور اصلی لیفتراک

 

 

 

 

مزیت های رولگیر

بهبود مدیریت زمان با توان چرخندگی ۳۶۰ درجه

کاهش آسیب به رول کاغذ با توجه به نیروی بازویی هیدرولیک و انواع مختلف صفحات متناسب با نوع کاغذ

نصب سریع و جدا شدنی از لیفتراک

تنظیم فشار با توجه به رول موردنظر

از جمله مزیت هایی که صاحبان این مشاغل برای رول گیر لیفتراک برمی‌شمرند این است که این دستگاه، هم در وقت آن‌ها -که امروزه امری بسیار مهم می‌باشد- صرفه جویی کرده است و هم در انبار داری و چیدمان رول‌ها کمک شایانی کرده است.

شرکت تاپکو لیفت تبریز مجموعه تخصصی ساخت و تولید الحاقیه‌های هیدرولیکی لیفتراک می‌باشد که در جهت کمک به حمل و نقل و ترانزیت کالا گام بلندی را برداشته است.

محصول رول گیر ایران تاپکولیفت محصولی کاملا ایرانی و ساخت ایران می‌باشد که همین امر باعث کاهش خروج ارز از کشور شده است. تاپکولیفت با در اختیار داشتن متخصصین طراحی و ساخت تولید با کمک جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور اقدام به طراحی و تولید انواع الحاقی های لیفتراک در تناژ ها و ابعاد مختلف با توجه به نیاز مصرف کنندگان کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد انتخاب نوع رولگیر شما میتوانید با ما در ارتباط باشید. شرکت تاپکو لیفت تبریز