تاپکولیفت نمایندگی محصولات Zowell در آذربایجان شرقی

Zowell یک تولید کننده تجهیزات هوشمند بوده که محصولات اصلی آن وسایل نقلیه صنعتی است. محصولات پیشرو لیفتراک های سه منظوره، کامیون‌های چند جهته، ریچتراک‌ها، لیفتراک‌های هوشمند بدون راننده، دستگاه سفارشی صنعتی، تجهیزات حمل و نقل برقی مواد در انبارها، تراکتورهای یدک کش برقی و لیفتراک های برقی هستند. Zowell نه تنها ماشین آلات می‌سازد بلکه در زمینه انواع روشهای جابجایی مواد ایده پردازی می‌کند.

کمپانی زاول در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد و یک شرکت با فناوری پیشرفته است که عنوان شرکت برتر مالکیت معنوی ملی را به خود اختصاص داده و مرکز تحقیق و توسعه فناوری مهندسی سوژو را دارد. Zowell علامت تجاری انگلیسی است.

شرکت Zowell کاملاً مطابق با سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای ISO45001 می‌باشد.

محصولات زاول می‌توانند به طور کامل جایگزین تمام محصولات وارداتی شوند و به طور گسترده ای در حمل و نقل هوایی، پزشکی، زنجیره سرد، مواد غذایی و آشامیدنی، دخانیات، تحویل سریع، تولید، تجارت الکترونیکی، خودرو و سایر صنایع مورد استفاده قرار گیرند.

Zowell از استاندارد بین المللی صنعت به عنوان فهرست فنی محصولات خود استفاده می‌کند و گواهینامه CE را نیز گذرانده است. شرکت Zowell بیش از ۳۰ اختراع و بیش از ۲۰۰ محصول ثبت شده سودمند دارد و همچنین پیشنهاد شده تا به عنوان واحد آزمایشی ربات های متحرک برای مصارف صنعتی در چین تبدیل شود. محصولات Zowell به ۵۸ کشور و منطقه از جمله ایران صادر می‌شوند که در استان آذربایجان شرقی، شرکت تاپکولیفت نمایندگی رسمی محصولات این شرکت را بر عهده دارد. این شرکت به تدریج یک شبکه خدمات‌رسانی ایجاد کرده است تا محصولات و خدمات با کیفیت را از طریق اینترنت، از راه دور و سایر حالت های نوآورانه خدمات به کاربران ارائه دهد.

Zowell بر استراتژی توسعه ساخت محصولات صنعتی با کیفیت بالا و هوشمندسازی و ساخت سیستم‌های تولید هوشمند تکیه دارد.

شرکت تاپکولیفت تبریز تأمین کننده انواع تجهیزات انبارداری برای تمامی برند های لیفتراکی موجود آماده ارایه خدمات به مشتریان خود میباشد. جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران شرکت تاپکولیفت تبریز در ارتباط باشید.