انواع باتری هاوکر Hawker

هاوکر برای کاهش هزینه های عملیاتی انواع باتری های صنعتی و افزایش طول عمر باتری ها، تکنولوژی منحصر به فرد و پیچیده ای در باطری های تولیدی خود پیاده کرده است. در این مقاله قصد داریم تا شش نوع باتری هاوکر را بشناسیم و ویژگی های هر نوع باتری را به صورت خلاصه برای شما مخاطبان عزیز بیان کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.


Hawker ENERGY-PLUS Hawker ENERGY-PLUS Hawker ENERGY-PLUS Hawker ENERGY-PLUS Hawker ENERGY-PLUS Hawker ENERGY-PLUS

باتری ENERGY-PLUS

منبع حداکثری قدرت

اگر به باتری سنگین احتیاج دارید (باتری که قادر است در سخت ترین شرایط امتحان خود را به خوبی پس بدهد) باتری سرب اسیدی انرژی پلاس هاوکر این شرایط را برای شما مهیا خواهد کرد. لیفتراک برقی سنگین که در عملیات های شبانه روزی کار می‌کند، مسیرهای طولانی را طی می کند و دکل ها را بالا می‌برد، و از الحاقیاتی استفاده می‌کند که به نیروی اضافی نیاز دارد، باتری سرب اسیدی هاوکر از نوع انرژی پلاس، باتری است که می تواند این نوع لیفتراک ها را سریع‌تر و طولانی‌تر در شیف کاری نگهدارد.

تا ۲۰٪ انرژی بیشتر: باطری انرژی پلاس هاوکر مواد فعال تری را نسبت به باتری های معمولی البته بدون افزایش اندازه باکس ارائه می دهد.

هزینه های عملیاتی کمتر: باتری انرژی پلاس هاوکر، شیفت کاری طولانی را تضمین می کند. تعویض کمتری نیاز دارد. سیکل شارژ کمتر و نگهداری کمتر و فضای کمتر نیاز دارد. بهره وری بالاتر و در نهایت کاهش هزینه های تمام شده کارفرما را به همراه دارد.

عمر باتری طولانی تر: باتری انرژی پلاس هاوکر بین مواد فعال و حجم اسید تعادل ایجاد کرده تا انرژی بیشتر و عمر باتری بیشتر به ارمغان داشته باشد. باتری انرژی پلاس هاوکر، حدود بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سیکل شارژ با فرض روزانه یکبار شارژ تا ۸۰ درصد ظرفیت را خواهد داشت. عمر طولانی تر مساوی هزینه کمتر است.

شیفت کاری طولانی تر: باتری انرژی پلاس هاوکر نسبت به هر باتری دیگری در صنعت، ولتاژ پایدار بالاتری دارد. یعنی که لیفتراک شما سریع‌تر حرکت کرده و بدون شارژ مجدد، مدت زمان طولانی‌تری کار خواهند کرد و از فرسایش موتور ناشی از کشش بیش از حد آمپر جلوگیری خواهد نمود.


باتری FLEX هاوکر

بهره وری: باتری فلکس هاوکر جدیدترین عضو از خانواده بزرگ باتری های صنعتی مناسب برای کارتان است. باتری هاوکر فلکس برای کاربردهای مختلف است و به طور کلی نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد، انعطاف‌پذیری فوق‌العاده‌ای دارد و امکان شارژ مجدد زیادی را فراهم آورده است. عمر سیکل کارکرد به صورت تصاعدی بیشتر می شود.

مزایای باتری HAWKER FLEX

شارژ بدون تعویض باتری
بهره وری عملیاتی قابل توجه با هزینه تمام شده کمتر
بدون نیاز به آب برای همیشه
بدون خوردگی
فقط یک بار شارژ کامل و یکسان سازی در هفته
مشکلات طبقه بندی عملا حذف شده
بدون تعویض باتری
مقاومت داخلی کمتر و ظرفیت شارژ بالاتر
مقاومت در برابر ضربه و لرزش شدید
سازگار با محیط زیست
حداقل گازگیری
ایده آل برای عملیات چند شیفتی
مناسب برای کار در سردخانه و دمای پایین
و ...


باتری FLEXPAK هاوکر

شروع به کار سریع: باتری فلکس پک دارای یک شارژر داخلی به همراه باتری است که باعث انعطاف‌پذیری فوق‌العاده و سهولت استفاده آن می شود. این سیستم ترکیبی را در زمان و مکان مورد نیاز کارتان را به خوبی راه خواهد انداخت.

فن آوری پیشرفته: باتری فلکس پک هاوکر از تکنولوژی پیشرفته سرب خالص و صفحه نازک به منظور افزایش چگالی انرژی و عملکرد استثنایی بهره مند است.

شارژر داخلی: شارژر باتری با فرکانس بالاست که این سیستم امکان شارژ آسان را فراهم کرده و هر زمان که از لیفتراک استفاده نمی شود فرصتی برای شارژ به حساب می آورد و لزوماً مجبور نیستید در یک بازه زمانی مشخص عملیات شارژ را انجام دهید و در مجموع نیاز شما را به باتری های یدکی و تعویض باتری را از بین می برد.

 


باتری لیفتراک لیتیوم یونی FLEX Li3 هاوکر

آینده باتری لیفتراک: باتری لیفتراک فلکس لیتیوم یونی هاوکر منطبق با بالاترین استانداردهای ایمنی، طراحی و ساخت صنعت باتری ساخته شده است، لیتیوم یون درجه کیفی عالی (Li-ion) دارد. تاپکولیفت این نوع باتری هاوکر را در اندازه‌ها و تنظیمات مختلف ارائه می دهد و تکنولوژی خلاقانه، مدیریت باتری، قدرت بالا، انعطاف‌پذیری، هوشمندی، بهره‌وری و سودآوری را به صورت یکجا در لیفتراک به ارمغان می آورد.

ویژگی ها و مزایای باتری لیفتراک لیتیوم یونی HAWKER FLEX® Li3:

تکنولوژی لیتیوم با بالاترین کیفیت از هاوکر، بزرگترین سازنده باتری صنعتی جهان.
ساخته شده با بالاترین استانداردها و امکانات ایمنی.
طراحی شده برای مطابقت با استانداردهای CE و UL.
سیستم مدیریت باتری (BMS) با استفاده از استاندارد ایمنی عملکردی دقیق لیفتراک ISO 26262:2011 طراحی شده است که سطح یکپارچگی ایمنی لیفتراک C (ASIIL C) را برآورده می کند.
از بالاترین کیفیت سلول ها استفاده می کند.
از یک فرمول استفاده می کند که ظرفیت بیشتر باتری را امکان پذیر می کند.
مناسب برای تمامی برنامه ها
ایده آل برای همه برنامه های فرصت و شارژ سریع.
عملاً بدون تعمیر و نگهداری
قابلیت مشاهده وضعیت شارژ (SoC).
سلول های جوش داده شده با لیزر.
فناوری سلول های منشوری بزرگ، قابلیت اطمینان بالاتر.
شیمی نیکل منگنز کبالت (NMC) برای ولتاژ بالا در هر سلول (VPC).
طراحی کنترل نرم افزاری که عملکرد، ایمنی و پایداری را بیشتر را به ارمغان می آورد.


باتری لیفتراک پاور لاین هاوکر

منبع تغذیه ناهموار و تمام شیفت: با استفاده از باتری سرب اسید پاور لاین هاوکر، حداکثر استفاده را از تجهیزات خود خواهید برد. اگر از ریچتراک، استاکر برقی، لیفتراک برقی و یا پالت تراک استفاده می کنید، باتری لیفتراک هاوکر از نوع پاور لاین، تجهیزات شما را همیشه بیدار نگه خواهد داشت. اساس عملکرد برتر و چرخه عمر طولانی باتری لیفتراک پاور لاین هاوکر به نوع طراحی و ساخت باتری برمی گردد.

ضخیم ترین شبکه قطب مثبت در صنعت باتری: شبکه قطب مثبت سخت و ضخیم ترین شبکه در صنعت باتری متعلق به باتری لیفتراک هاوکر از نوع پاورلاین است. کاهش خوردگی و کارکرد باتری در دمای سردتر به این معنی است که عمر باتری افزایش چشمگیری خواهد داشت.

متراکم ترین خمیر مثبت: این قسمت از باتری، قلب و روح باتری سرب اسید به شمار می رود. شبکه‌های مثبت با فعال‌ترین مواد به همدیگر چسببیده و متراکم‌ترین نوع موجود در صنعت روز باتری جهان هستند. خمیر مثبت متراکم کارکرد طولانی و تأمین برق مداوم و بدون وقفه را برای لیفتراک شما تضمین می کند.

تفکیک کننده های میکرو متخلخل: تفکیک کننده ها از با کیفیت ترین مواد پلاستیکی ریز متخلخل موجود در صنعت ساخته شده اند.


باتری لیفتراک واترلس هاوکر

کاهش هزینه: نگران هزینه های نگهداری هستید؟ باتری واترلس راه حل پیشنهادی تاپکولیفت برای مشتریانی است که به دنبال کاهش مشکلات و هزینه ها بدون از دست دادن زمان هستند. باتری واتر لس هاوکر با استفاده از متالورژی اختصاصی شبکه، مواد تفکیک کننده و درپوش های هواکش طراحی شده برای به حداقل رساندن اتلاف آب، فقط به چهار تا شش بار آبدهی در سال نیاز دارد. باتری های WATER LESS هاوکر، هزینه های نگهداری و آبدهی را تا بیش از ۹۰ درصد کاهش داده و در نهایت هزینه تمام شده کارفرما را کاهش می دهد. واترلس هاوکر، توان حداکثری هزینه حداقلی را با هم تلفیق کرده است.

عملکرد قابل اطمینان: برای کاهش تعمیر و نگهداری، باتری واترلس هاوکر عملکرد کاملا یکسان با یک باتری پر آب را ارائه می دهد.

ظرفیت کامل: باتری واترلس هاوکر ظرفیت های کامل ۸۵، ۱۰۰ و ۱۲۵ آمپر ساعت را ارائه می دهند و به لیفتراک اجازه می دهد تا کارایی مولد و بهینه از خود نشان دهد.

عمر طولانی: باتری واترلس هاوکر طول عمر خود را بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سیکل شارژ با فرض یک بار شارژ در روز و ۸۰٪ DoD در پنج روز در هفته تضمین می کند.

کاربرد: باتری واترلس را می توان در کاربردهای متوسط ​​و سنگین استفاده کرد.

کاهش هزینه: کاهش نگهداری به معنای آبیاری کمتر، کاهش هزینه ها و عدم نیاز به شارژر خاصی است.

آبرسانی کمتر: باتری واترلس هاوکر دیرتر شروع به گاز گیری می کند و به دلیل شارژ بهتر، گاز آنقدر سنگین نیست که اسید را با الکترولیت مخلوط کند.

بدون شارژر خاص: باتری واترلس هاوکر با یک شارژر استاندارد شارژ می شود و نیازی به شارژر خاصی نیست.

ساختار باتری لیفتراک هاوکر