باطری ریچتراک برقی

لیفتراک سوسانگ کره به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده تجهیزات انبارداری در جهان دارای ویژگی های منحصر به فرد است که محصولات آن به رغم قیمت مناسب و صرفه اقتصادی، از قطعات و سیستم های آزمایش شده و مبتی بر تجربیات ارزشمند کارکنان و اپراتورها طراحی و تولید شده اند.

بدیهی است که چنین دستگاه های پر بازده نیاز به یک باطری با کیفیت بسیار دارد. باطری لیفتراک سوسانگ قادر است علیرغم تأمین نیروی کافی برای انجام وظایف پیچیده، در مدت زمان کمتر شارژ شده و طول عمر بالاتری داشته باشد.

هر لیفترک به تناسب وظیفه ای که انجام می دهد مجهز به یک سیستم باطری مخصوص است که ضمن فراهم کردن انرژی لازم برای راه اندازی دستگاه، وزن مناسبی برای ایجاد تعادل در لیفتراک به ارمغان می آورد.

باتری لیفتراک سوسانگ از جنس لیتیوم و با نشان استاندارد است که در ولتاژهای ۱۲ - ۲۴ و ۲۸ طراحی شده است. شرکت تاپکولیفت وارد کننده انواع باطری لیفتراک در ایران و عاملیت فروش باطری لیفتراک سوسانگ در ایران می باشد.

ویژگی ها و مزایای باطری لیفتراک سوسانگ:

باطری سوسانگ کره۱) شارژ سریعتر نسبت به مدل های مشابه
باطری لیفتراک۲)سیستم خنک کننده داخلی برای ممانعت از گرمای بیشتر
باطری ریچتراک۳) طراحی یکپارچه و بسیار مقاوم در برابر ضربات و حرارت
باطری پالت تراک۴) توزیع هوشمند انرژی برای جلوگیری از هدر رفت توان
باطری استاکر۵) مجهز به تکنولوژی تثبیت جریان و ولتاژ
باتری لیفتراک۶) طول عمر بالاتر و دوام انرژی بیشتر

شرکت سوسانگ کره به صورت ویژه در زمینه تولید انواع لیفتراک های باطری دار، فعالیت می‌کند. این شرکت برخی ویژگی‌های منحصر به فرد در باطری‌های لیفتراک‌های خود دارد که عبارت است از:

باطری ریچتراک برقی

باطری لیفتراکیباطری لیفتراک قدرتمند: باطری های استفاده شده در لیفتراک های سوسانگ با ظرفیت بالا و قدرت محرکه بالا تولید می‌شوند. این ویژگی به لیفتراک ها امکان حمل بار سنگین را می‌دهد و در عملکرد برتر تاثیر دارد.

باطری لیفتراکیعمر باطری طولانی: باطری‌های لیفتراک های سوسانگ به نحوی طراحی شده‌اند تا عمر مفید بالایی داشته باشند، با مقاومت در برابر چرخه‌های شارژ و تخلیه روزانه. این ویژگی باعث می‌شود که باطری در طول عمر لیفتراک، به طور مداوم عملکرد مناسبی ارائه دهد.

باطری لیفتراکیسیستم مدیریت باطری: لیفتراک های سوسانگ مجهز به سیستم‌های مدیریت باطری هستند که باعث بهره وری بیشتر و طولانی تر عمر باطری می‌شود. این سیستم ها عمر باطری را افزایش می‌دهند و همچنین عملکرد بهبود یافته را تضمین می‌کنند.

باتری لیفتراک برقی سوسانگ کرهدر مقایسه با دیگر تولید کنندگان مشابه، باطری های لیفتراک سوسانگ از مزایای بالا برخوردار هستند. اما توجه داشته باشید که هر تولید کننده ممکن است ویژگی های خاص خود را در باطری های لیفتراک خود داشته باشد. برای شناخت بیشتر، بهتر است بدانید که تاپکولیفت علاوه بر فروش انواع باطری های لیفتراکی سوسانگ، خدمات تعمیر، تعویض و نگهداری انواع باطری لیفتراک را نیز انجام می دهد. کافی است با کارشناسان ما در واحد فروش لیفتراک تماس حاصل فرمایید تا ضمن راهنمایی های لازم برای انتخاب باطری مناسب برای لیفتراک شما، در صورت لزوم در سریعترین زمان ممکن اقدام لازم را برای تعمیر و نگهداری انجام دهند.

 

انواع باطری های سوسانگ در تاپکولیفت:

 
باطری لیفتراک مشخصات فنی باتری مناسب برای
باطری استاکر برقی سوسانگ 12V×125Ah/20Hr استاکر سوسانگ سری SFE500
باطری استاکر برقی سوسانگ 12V×200Ah/20Hr استاکر سوسانگ سری SFE1000
باطری پالت تراک برقی سوسانگ 24V×170Ah/5Hr پالت تراک سوسانگ سری SWP2500  و SWS
باطری پالت تراک برقی سوسانگ 24V×201Ah/5Hr پالت تراک سوسانگ سری SWP3000
باطری پالت تراک برقی سوسانگ 24V×170Ah/5Hr پالت تراک سوسانگ سری SWP2000
باطری ریچتراک سوسانگ 24V×268Ah/5Hr ریچتراک سوسانگ سری SWR و SWC
باطری ریچتراک سوسانگ 24V×335Ah/5Hr ریچتراک سوسانگ سری SBR
باطری لیفتراک برقی سوسانگ 48V×400Ah/5Hr لیفتراک سوسانگ سری SBF-15A
باطری لیفتراک برقی سوسانگ 48V×600Ah/5Hr لیفتراک سوسانگ سری SBF-20A
باطری لیفتراک برقی سوسانگ 48V×700Ah/5Hr لیفتراک سوسانگ سری SBF-30A
باطری لیفتراک برقی سوسانگ 48V×400Ah/5Hr لیفتراک سوسانگ سری SBF