کیت واشر کامل گیربکس لیفتراکمجموعه واشر گیربکس لیفتراک شامل تمام حلقه های آب بندی و واشرهای مورد نیاز برای بازسازی گیربکس لیفتراک است. این کیت برای انواع لیفتراک ها به صورت جداگانه تولید شده است. کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک یکی از لوازم و قطعات لیفتراک است که بیشتر از قطعات دیگر در معرض ساییدگی است.

کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک شامل تمام واشرهای مورد نیاز برای تعمیر گیربکس لیفتراک به صورت کامل است. این کیت عمدتاً زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که گیربکس لیفتراک نیاز به تعمیر یا بازسازی کامل داشته باشد.

انواع کیت واشرجات کامل لیفتراک عرضه شده در تاپکولیفت جزو کامل‌ترین مجموعه‌ها هستند و هم واشرهای گیربکس لیفتراک و هم حلقه های آب بندی را شامل می گردد.

 

وظایف کیت کامل واشر گیربکس لیفتراک:

محکم بودن اتصالات داخل گیربکس را تضمین می کنند
از نشت مایعات به بیرون ممانعت به عمل می آورند
از ورود رطوبت و گرد و غبار به گیربکس جلوگیری می کنند.

مواد سازنده واشر گیربکس لیفتراک کدامند؟

واشر گیربکس لیفتراک معمولاً از یک ماده مسطح، ورقه ای مانند کاغذ، لاستیک، سیلیکون، فلز، چوب پنبه، نمد، نئوپرن، لاستیک نیتریل، فایبرگلاس، پلی تترا فلوئورواتیلن (تفلون) یا یک پلیمر پلاستیکی (مانند پلی کلروتری فلوئورواتیلن) ساخته می شوند.

مزایای کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک تاپکولیفت:

۱- استحکام بالا
۲- مقاومت در برابر فشار و تغییر شکل
۳- چگالی کم
۴- انعطاف پذیری عالی
۵- مقاوم در برابر فرسایش
۶- جلوگیری از لرزش های گیربکس
۷- مقاوم در برابر حرارت

بررسی مداوم واشرهای گیربکس لیفتراک به منظور اطمینان از کارآمدی ضروری است. در واقع وقتی در زیر لیفتراک رگه های کوچکی از مایع یا روغن پیدا کنید به این معنی است که سوراخ ها یا ترک هایی وجود دارد که نیاز به تعویض واشر گیربکس با یک کیت واشر جدید احساس می شود. در میان محصولات مختلف، ما کیت های واشر گیربکس لیفتراک را با قیمتی بی نظیر، برای طول عمر بیشتر و حداکثر راندمان ارائه می دهیم.

کیت واشرجات گیربکس لیفتراک کاملاً نو در جعبه قرار داده شده است. نصب واشر گیربکس لیفتراک لازم است توسط تکنسین های حرفه ای انجام گیرد. اگر شماره و کد مورد نظر را برای خرید کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک ندارید با ما تماس بگیرید تا در یافتن قطعه مناسب به شما کمک کنیم.

تمام قطعات موجود در کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک که در تاپکولیفت به فروش می رسد، تحت بالاترین استانداردها از نظر کیفیت و کاملاً قابل انطباق با تجهیزات اصلی تولید می شوند و به گونه ای طراحی شده اند تا استانداردهای تعیین شده را رعایت کرده باشند و عملکرد برتری را در حین کار ارائه دهند. کارشناسان ما در تاپکولیفت به این موارد اهمیت زیادی می دهند. ما برای ارائه دقیق ترین و کامل ترین کیت واشر انواع گیربکس لیفتراک آماده ارائه خدمت هستیم. با ما در تماس باشید.

برخی از انواع کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک را در ادامه می بینید:

کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک 1 کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک 2 کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک 3 کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک 4 کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک 5 کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک 6 کیت واشر کامل گیربکس لیفتراک 7