پمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراک، نیروی مکانیکی را به انرژی هیدرولیک تبدیل می کند که برای تغذیه سیستم و حرکت شاخک ها به سمت بالا و پایین استفاده می شود. بدون پمپ هیدرولیک، لیفتراک قادر به بلند کردن و حمل بار نیست.

آیا به پمپ هیدرولیک لیفتراک جدید نیاز دارید؟ در تاپکولیفت طیف وسیعی از پمپ های هیدرولیک را با گزینه هایی برای هر لیفتراک پیدا خواهید کرد. می توانید روی تحویل سریع ما حساب کنید. اگر در مورد پمپ مورد نیاز خود سوالی دارید، لطفاً با کارشناسان ما در تاپکولیفت تماس بگیرید! تیم بسیار ماهر تاپکولیفت با طیب خاطر پذیرای تماس شماست و مناسب ترین قطعات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

علائم خرابی پمپ هیدرولیک عبارتند از:

افزایش صدا یا گرما
عملکرد نامنظم سیلندرها
کند شدن موتور هیدرولیک یا اصلاً روشن نشدن سیستم هیدرولیک

به محض کشف عیب، پمپ خراب باید تعویض شود. ما در تاپکولیفت طیف کاملی از پمپ های هیدرولیک لیفتراک را برای شما ارسال می کنیم.

پمپ های دنده ای

یک راه حل مقرون به صرفه است که استفاده و نگهداری آن آسان است. محدوده ما شامل پمپ های دنده ای داخلی و خارجی می شود. پمپ های دنده ای خارجی دارای دو دنده یکسان هستند که معمولاً به سمت یکدیگر می چرخند. روغن از طریق محفظه‌های جابجایی که بین پروفیل‌های دندانه چرخ دنده، دیواره‌های داخلی محفظه و سطوح بلوک‌های یاتاقان تشکیل می‌شوند، منتقل می‌شود. جریان روغن در هر چرخش ثابت است. پمپ های دنده ای داخلی مانند پمپ های دنده ای خارجی عمل می کنند، اما اندازه های دو دنده متفاوت است. چرخ دنده بزرگتر (روتور) دنده داخلی است و دنده کوچکتر (دنده بیکار) داخل دنده بزرگتر می چرخد. هنگامی که دو چرخ دنده به هم متصل می شوند، مایع تحت فشار به جلو رانده می شود.

پمپ های پره ای

راه حلی با صدای کم، تعمیر و نگهداری آسان و طول عمر طولانی ارائه می دهند. این قطعه یک محفظه پمپ با یک روتور مرکزی در داخل دارند که مجهز به چندین پره است. پره ها مایع سیال هیدرولیک را از داخل محفظه پمپ از ورودی پمپ به خروجی آن عبور می دهند. پمپ های پره ای برای کاربردهای فشار بالا و کم فشار تا 200 بار (2900 PSI) مناسب هستند.

پمپ های پیستونی

فوق العاده قابل اعتماد هستند و عملکرد چشمگیری ارائه می دهند. این نوع از پمپ هیدرولیک لیفتراک می تواند با سطوح فشار بالاتر از 350 بار (5000 PSI) کار کند. پمپ‌های پیستونی از عمل مکانیکی استفاده می‌کنند تا مایع را از مخزن به ورودی پمپ، از طریق پمپ، و به سیستم هیدرولیک خارج کنند. به لطف رگولاتورهایی که جریان را در هر چرخش پمپ تغییر می دهند، پمپ های پیستونی کارآمدترین پمپ های هیدرولیک برای لیفتراک ها هستند.

برخی از سوالات متداول در خصوص پمپ هیدرولیک لیفتراک

چرا پمپ هیدرولیک لیفتراک من از کار افتاده است؟

یک پمپ هیدرولیک در پایان عمر خود فرسوده می شود. اگر پمپ زودتر از کار افتاد، خرابی مکانیکی شفت ورودی را بررسی کنید، مطمئن شوید که سیستم روغن کافی دارد و روغن به خوبی فیلتر می شود و تنظیمات کاهش فشار را بررسی کنید.

پمپ دنده ای چه تفاوتی با پمپ های پره ای و پیستونی دارد؟

پمپ های دنده ای بسیار مقرون به صرفه، قابل اعتماد و بادوام هستند. با این حال، نسبت به پمپ های پره ای و پیستونی کارایی کمتری دارند و انرژی بیشتری برای انجام کار مصرف می کنند.

کدام نوع پمپ هیدرولیک لیفتراک کارآمدتر است؟

پمپ پیستونی لیفتراک بیشترین انرژی موجود را فراهم می کند و کمترین مقدار گرما را ایجاد می کند.

استهلاک لیفتراک

استهلاک لیفتراک دقیقاً از لحظه استفاده از آن شروع می شود. برخی استهلاک ها از طریق بازرسی های منظم تعمیر و نگهداری شناسایی کرد، در حالی که سایر استلاک ها تا مدتها ممکن است قابل تشخیص نباشند. با افزایش سن لیفتراک، علائم فرسودگی در زمان تعمیر و نگهداری به خوبی دیده می شود. بازرسی روغن به شناسایی مشکلات کمک خواهد کرد. با رفع فرسودگی، لیفتراک به طور عادی کار می کند. اما اگر فرسایش بیش از حد رخ داده باشد، نیاز به تعویض قطعات یا انجام تعمیرات اساسی خواهید داشت. وظیفه یک تکنسین سرویسکار این است که با استفاده از روش‌های تعمیر و نگهداری منظم و ابزارهای مخصوص، لیفتراک را زیر نظر داشته باشد و در صورت تشخیص فرسودگی یا آلودگی، اقدامات لازم را انجام دهد. بازرسی منظم روغن در تشخیص زودهنگام موارد نیازمند به شستشو کمک می کند و تعویض ساده روغن جلوی یک هزینه گزاف دیگر را خواهد گرفت.

خرابی پمپ هیدرولیک لیفتراک

پمپ هیدرولیک لیفتراک

آلودگی، عامل اصلی خرابی پمپ هیدرولیک لیفتراک است. تعمیر پمپ هیدرولیک فرآیند مهمی است که لازم است برای بهبود طول عمر تجهیزات خود انجام دهید. بر اساس داده های علمی، خرابی پمپ هیدرولیک لیفتراک، که در ۷۰ تا ۸۰ درصد مواقع اجتناب ناپذیر است، به دلیل طراحی صنعتی نیست، بلکه به دلیل آلودگی مانند تخریب در اثر آب یا روان کننده ها است. این آلاینده‌ها از طرق مختلفی اثر می کنند، از جمله:

روش‌های نگهداری و سرویس نامناسب
افزودن مایعات
جایگزینی اجزای خراب، و تجهیزات کثیف یا نگهداری قطعات.
نفوذ، مانند نشتی درزگیرهای سیلندر یا دریچه‌های مخزن که به خوبی نگهداری نمی‌شوند
فرسایش داخلی و خرابی قطعه
واکنش های شیمیایی بین افزودنی های روان کننده، آب، هوا، گرما و ذرات فلزی

وقتی سطوح بالایی از آلاینده ها در پمپ هیدرولیک وجود داشته باشد، منجر به فرسایش تمام قطعات متحرک و فلزات نرم خواهد شد. واکنش‌های شیمیایی بین مواد افزودنی و آب یا روغن‌های ناسازگار نیز باعث می شود که راندمان پمپ کاهش پیدا کند و احتمال نشت داخلی و افزایش دما بالاتر رود. دمای بالا عمر روغن را کاهش داده و توانایی روان کننده را برای جداسازی قطعات متحرک دچار اشکال خواهد کرد. ذرات فلزی باعث اکسیداسیون سریع روان کننده می شوند. این فرآیند مخرب منجر به خرابی اجزای اصلی پمپ لیفتراک می گردد و در صورت بروز خرابی، میلیون‌ها ذره فلزی، الیاف و روغن آلوده را در سراسر سیستم آزاد خواهد کرد.

تاپکولیفت دهها نوع پمپ هیدرولیک لیفتراک مختلف را برای فروش در انبار موجود دارد، همه پمپ های هیدرولیک ما کاملاً جدید هستند و دست دوم و تعمیر شده نیستند. پمپ های لیفتراک دارای یکسال گارانتی هستند. اگر به دنبال خرید پمپ هیدرولیک برای لیفتراک هستید، نیاز خود را با ما مطرح کنید و با قیمتی مقرون به صرفه از خرید خود راضی خواهید بود. تاپکولیفت

تصاویر پمپ هیدرولیک لیفتراک

 پمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراکپمپ هیدرولیک لیفتراک