غربالک فرمان لیفتراکغربیلک فرمان یکی از قطعات سیستم فرمان لیفتراک است که چرخاندن و هدایت لیفتراک را آسانتر می کند. لیفتراک های قدیمی دارای غربیلک فرمان بزرگتر بودند که امروزه با طراحی مدرن و استفاده از سیستم فرمان برقی لیفتراک، اندازه غربیلک فرمان کوچکتر و استفاده از آن راحتتر شده است. غربیلک فرمان لیفتراک با نامهای «غربالک فرمان لیفتراک» یا «قربیلک لیفتراک» نیز شناخته می شود.

برای حمل ایمن بار و کارآمدی لیفتراک، استفاده از غربیلک فرمان ضروری به نظر می رسد. سیستم فرمان در برخی از مدل های لیفتراک به قدری پیشرفته هستند که حتی می توان لیفتراک را به صورت مورب یا به پهلو بدون لنگ زدن چرخ یا مانور حرکت داد. بسته به کاربرد لیفتراک، فضای موجود و وزن بار، انواع مختلفی از سیستم فرمان لیفتراک استفاده می شود.

شاید فکر کنید غربیلک فرمان لیفتراک چیزی است که تغییر نمی کند و مانند تمام اتومبیل های دیگر است. اما غربالک فرمان لیفتراک در طول دهه ها تکامل پیدا کرده و به روز شده است. در هر صورت عملکرد تمام انواع غربالک فرمان در لیفتراک ها اساساً یکسان است. تعداد زیادی از اپراتورهای لیفتراک به استفاده از غربالک فرمان عادت کرده اند و به لطف آن می توانند در فضاهای تنگ مابین قفسه ها با دقت میلیمتری جابجا شوند.

 

مزایای غربالک فرمان لیفتراک

اپراتور لیفتراک می تواند بدون خستگی بیشتر کار کند
با ایجاد تمرکز طولانی تر، کار آسان تر، دلپذیرتر و در نهایت ایمن تر می شود.
حرکات بدن اپراتور را کاهش می دهد و فشار فیزیکی کمتری روی اپراتور وارد می شود.
از طریق قربیلک فرمان لیفتراک، دستورات راننده به سیگنال های الکتریکی تبدیل شده و به محرک های هیدرولیک منتقل می شود.

غربالک فرمان لیفتراکبسیاری از رانندگان لیفتراک تازه کار گمان می کنند هدایت لیفتراک همانند سایر وسایل نقلیه است. اما با توجه به وزن سنگین بار، حمل بار در ارتفاع بالا و فضای مانور کمتری که لیفتراک دارد، کوچکترین حرکت اشتباه می تواند منجر به فاجعه ای بزرگ و غیر قابل جبران شود. پیچیدن سریع لیفتراک نه تنها خطر واژگونی را به همراه دارد بلکه احتمال ندیدن موانع در اطراف لیفتراک، مثل بار یا افراد رهگذر نیز ممکن است وجود داشته باشد. بنابراین غربالک فرمان لیفتراک با شکل ارگونومیک مخصوص به خود، استفاده از لیفتراک را برای اپراتور آسان خواهد کرد.

 

 

غربیلک فرمان لیفتراک: غربیلک فرمان لیفتراک تویوتا TOYOTA ژاپن.
غربیلک فرمان لیفتراک: غربیلک فرمان لیفتراک دوو-دووسان DAEWOO کره.
غربیلک فرمان لیفتراک: غربیلک فرمان لیفتراک کوماتسو KOMATSU ژاپن.
غربیلک فرمان لیفتراک: غربیلک فرمان لیفتراک هلی HELI آمریکا.
غربیلک فرمان لیفتراک: غربیلک فرمان لیفتراک سهند SAHAND ایران.
غربیلک فرمان لیفتراک: غربیلک فرمان لیفتراک سپاهان SEPAHAN ایران.

غربیلک فرمان لیفتراکغربیلک فرمان لیفتراکمچی فرمان لیفتراکمچی فرمان لیفتراک

شرکت تاپکولیفت عرضه کننده انواع غربالک فرمان لیفتراک در ایران است و شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان واحد فروش تاپکولیفت، مشاوره رایگان دریافت نموده و مناسب ترین غربالک فرمان را برای لیفتراک خود انتخاب و خریداری نمایید.