فروش ویژه قطعات دوو دوسانجهت نگهداری و افزایش عمر هر دستگاهی نیاز به تعویض به موقع انواع قطعات مصرفی و یا قطعات مستهلک شده داریم. چناچه این عمر به موقع اتفاق نیافتد، کل مجموعه می‌تواند دچار آسیب شده و هزینه تعمیر زیادی را در بر داشته باشد. برای اینکه لیفتراک خود را سالم نگه دارید باید به سلامتی آن توجه کنید.

لیفتراک تنها چند قطعه روی هم چیده شده نیست که بتواند بعد از مدت‌ها چرخش بدون مشکل بچرخد. چرا که برخی از ابزارها، لوازم و قطعات هر دستگاهی به ویژه لیفتراک بعد از طی مسافت و گذر زمان فرسوده می‌شوند و نیاز به تعویض دارند. دانستن این‌که هر چند مدت باید لیفتراک خود را تعمیر و سرویس کنید؛ به شما کمک می‌کند تا با ساده‌ترین روش‌ها، لیفتراک خود را سالم نگه دارید و به عبارتی طول عمر آن را بیشتر کنید.

دوو یک برند اتومبیل کره جنوبی است. شرکت دوو موتورز در سال ۱۹۸۲ تأسیس شد. در سال ۲۰۰۱ سهام این شرکت توسط شرکت خودروسازی جنرال موتورز خریداری شد که در سال ۲۰۱۱ تصمیم به حذف نام تجاری دوو گرفت. امروزه در بیشتر کشورهای جهان مدل های دوو با مارک شورولت ارائه می‌شوند.

اساسی ترین مشکلات شرکتهای تولیدی و کارخانجات در زمینه تأمین قطعات اورجینال و فابریک لیفتراک های در حال کار می‌باشد، لذا در این امر مهم شرکت تاپکولیفت تبریز جهت جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تأمین انواع قطعات لیفتراکی دوو-دوسان اورجینال مورد نیاز شما عزیزان نموده است که بصورت مستقیم و بدون واسطه از طرف واردکنندگان قطعات دوو-دوسان تهیه شده و آماده ارایه خدمات می‌باشد.

لیست قطعات اوریجینال لیفتراک دوو-دوسان، فروش ویژه شرکت تاپکولیفت با شرایط استثنایی به مدت محدود:

لطفا جهت بررسی موجودی و خرید کالای مورد نظر خود با کارشناسان شرکت تاپکولیفت در ارتباط باشید.

بوش سگدست لیفتراک دوو D30s-5
پین سگدست لیفتراک دوو D30s-5
رولبرینگ چرخ عقب لیفتراک دوو

فیلتر هوای درونی و بیرونی لیفتراک دوو
فیلتر روغن لیفتراک دوو
فیلتر گیربکس لیفتراک دوو