کابین  لیفتراک کابین لیفتراک اتاق محل استقرار راننده می‌باشد و دارای قطعاتی مانند پدال‌ها، اهرم‌ها، فرمان و غیره است که به‌طور منحصر بفرد ساخته شده تا راننده به راحتی داخل آن نشسته و از آن استفاده کند.

به‌طور کلی در هر کاری نیازمند پیشگیری از خطرات احتمالی برای اپراتور، محل کار و دیگر افراد موجود در محل کار می‌باشیم.

در هنگام کار با لیفتراک نیز جهت جلوگیری از سقوط بار و یا اشیا از قسمت بالا به سمت راننده و جهت پیشگیری از خطرات احتمالی اقدام به ساخت کابین مخصوص برای راننده  کرده اند.

سقف کابین‌های لیفتراکی را معمولاً از جنس فلزات پر آلیاژ که در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند می‌سازند تا جان راننده را در برابر وجود خطرات مختلف حفظ کند.

شرکت تاپکولیفت تبریز تولید کننده و تامین کننده انواع کابین های لیفتراکی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می‌باشد. کابین‌هایی که ما تولید می‌کنیم مقاوم بوده و از مواد با کیفیت استفاده شده است.

مشتریان عزیز می‌توانند مطابق با پیشنهاد تاپکولیفت، نیمه کابین یا فقط برخی از قسمت‌های آن و یا کل کابین را در یک طرح انتخاب شده سفارش دهند. می‌توانیم کابین را توسط مکانیک شرکت تاپکولیفت بر روی لیفتراک شما نصب کنیم، یا فقط در یک جعبه با دستورالعمل های مونتاژ به محل کار شما تحویل دهیم.

از جمله دلایل استفاده از کابین در لیفتراک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.کابین  لیفتراک

محافظت از اپراتور

متداول ترین دلیل نصب لیفتراک با کابین، بهبود شرایط کار برای اپراتور است. چه شرایط نامساعد آب و هوایی هنگام استفاده از لیفتراک در فضای باز و چه سر و صدای زیاد یا سایر عوامل خطرساز در محیط کار. در هر صورت کابین، شرایط کار را برای اپراتورهای لیفتراک بهبود می‌بخشد و به جلوگیری از حوادث و صدمات کمک می کند.

امنیت

کابین‌های لیفتراکی تاپکولیفت مجهز به درهای قفل شو هستند که به محافظت از لیفتراک در برابر استفاده غیر مجاز کمک می‌کنند. در عین حال، کابین قفل شده، از وسایل شخصی اپراتور در داخل کابین در طول کار و استراحت محافظت می‌کند.

حفاظت از کامیون لیفتراککابین  لیفتراک

کابین نه تنها از راننده بلکه از خود کامیون نیز محافظت می‌کند. در زمان تعطیلات لازم نیست که لیفتراک را در فضای داخلی پارک کنید. کابین لیفتراک از محفظه اپراتور در برابر شرایط آب و هوایی محافظت می‌کند.

گرم کن برقی، برف پاک کن‌ها و واشرهای جلو و عقب، قفل درها و پنجره‌های کشویی درب در حال حاضر در طراحی استاندارد کابین‌های ما در نظر گرفته شده است. انعطاف‌پذیری، شخصی‌سازی، قابلیت اطمینان در تحویل کالا و روابط، در نظر گرفتن نیازها و تجربه مشتری از جمله ویژگی‌هایی است که ما در شرکت تاپکولیفت متعهد به انجام آن هستیم.