صندلی لیفتراک اهمیت ارگونومی صندلی لیفتراک:

شما سخت کار می‌کنید. باید در لیفتراک نرم و راحت بنشینید. به همین دلیل تلاش فراوانی برای نصب صندلی هایی با طراحی ارگونومیک در لیفتراک ها انجام شده است. راحتی با هدف کمک به انجام کار استاندارد می‌باشد.

امنیت نیز یکی دیگر از دلایل مهم در انتخاب صندلی مناسب لیفتراک است. صندلی لیفتراک برای کمک به محافظت از کارمندان شماست.

صندلی های ارگونومیک جدید به صورت استاندارد در لیفتراک‌ها ارائه می‌شود. اپراتورهایی که هشت الی دوازده ساعت شیفت کاری دارند و روزانه کارهای تکراری را انجام می‌دهند. در مدت زمان طولانی، صندلی لیفتراک اگر ناراحت کننده باشد می‌تواند منجر به افزایش فشار بر اپراتور شود. فشار منجر به درد می‌شود. درد نیز منجر به آسیب می‌شود و کارمندان آسیب دیده منجر به کاهش بهره وری می‌شوند.

برای کاهش فشار، صندلی لیفتراک را به صورت گسترده آزمایش می‌کنند تا مطمئن شوند با اپراتور لیفتراک هماهنگی دارد. همچنین در برخی از صندلی‌های لیفتراک، گزینه‌های پیشرفته فناوری مانند پشتیبان کمر و تنظیمات پشت را برای اطمینان از راحتی اپراتور ارایه کرده‌اند.

صندلی‌های لیفتراک در گذشته، استحکام را به عنوان هدف اصلی خود در نظر گرفته بودند. طراحی صندلی‌های ارگونومیک امروزه ضمن حفظ استانداردهای دوام عالی، به حداکثر میزان بازگشت سرمایه (ROI) اندیشیده و به حفظ و بهره وری اپراتورها کمک کرده است.

برخی از برندهای لیفتراک معروف ویژگی‌های اضافی را در صندلی لیفتراک قرار داده اند. از جمله:

محافظ سر، شانه و گردن که می‌تواند به محافظت از اپراتورها در برابر خطرات کار با لیفتراک و سایر حوادث کمک کند
تقویت کننده‌های جانبی برای کمک به ایمن نگه داشتن اپراتورها در صندلی لیفتراک در صورت واژگونی
دستگیره برای اطمینان از راحتی اپراتور
پایه چرخشی برای کاهش فشار در پشت اپراتور از چرخاندن بی مورد بدن آنها

به خاطر داشته باشید، کمربند ایمنی مطمئن‌ترین راه برای جلوگیری از آسیب در صورت تصادف است. کارفرمایانی که اپراتورهای آنها از کمربند لیفتراک استفاده نمی‌کنند یا کمربند ایمنی خراب است، جریمه می‌شوند و این امر باعث می شود که تعمیر و نگهداری صندلی‌های لیفتراک برای مدیران موفق انبار اولویت بالایی داشته باشد.

شرکت تاپکولیفت تبریز این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا با تماس با مشاوران فروش و فنی این شرکت، امکان تهیه انواع صندلی لیفتراک در مدل‌های مختلف با توجه به نوع لیفتراک و صندلی آن در سایزهای مختلف را برای شما فراهم نماید.

فروش صندلی لیفتراک از خدمات ویژه این مجموعه به مشتریان عزیز و بازار محسوب می‌گردد. این خدمات شامل فروش و تعمیرات انواع صندلی لیفتراک برای برندهای معتبر این کالا اعم از محصولات ساخت کشورهای ژاپن، کره، ایران و کشورهای دیگر است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره درباره صندلی لیفتراک و کسب اطلاعات کامل فنی و نیز اطلاع از لیست قیمت انواع گوناگون این کالا از طریق بخش تماس با ما با مشاوران شرکت تاپکولیفت تبریز در ارتباط باشید.

برخی از انواع صندلی های لیفتراکی را در زیر مشاهده می‌نمایید:

صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک صندلی لیفتراک