کلمه شرکت تاپکولیفت«تاپکو لیفت» به عنوان علامت تجاری به شماره ثبت ۴۰۴۶۴۷ در سازمان ثبت اسناد کشور به ثبت رسیده است.

شرکت تاپکولیفت تبریز تأمین کننده‌ی انواع تجهیزات انبارداری پالایشگاه‌ها، کارخانه‌ها و... (انواع لیفتراک-استاکر-جک پالت و...) با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه فروش و تولید انواع قطعات و الحاقیه‌های لیفتراک با در اختیار داشتن متخصصین مجرب در رشته‌های مهندسی مکانیک (ساخت و تولید - طراحی) و الکترونیک ضمن حمایت از تولید ملّی و جلوگیری از خروج ارز از کشور عزیزمان ایران، گامی بلند در راستای تأمین تجهیزات انبارداری کرده است.

شرکت تاپکولیفت متشکل از مهندسین متخصص فارغ التحصیل از دانشگاه‌های مطرح کشورمان آماده همکاری با تمامی شرکت‌ها و کارخانه‌ها در زمینه تأمین تجهیزات انبارداری می‌باشد.

تاریخچه ثبت و فعالیت:

این شرکت علامت تجاری تاپکو لیفت را در اظهارنامه مورخه ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ به شماره ۱۴۰۰۵۰۱۴۰۰۰۱۰۳۴۶۵۰ در روزنامه رسمی کشور آگهی رسمی کرده و به شماره ۴۰۴۶۴۷ مورخه ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ به ثبت رسمی رسانده است. اطلاعات بیشتر در خصوص تغییرات شرکت و اساسنامه، در آینده از طریق همین سایت به اطلاع عموم خواهد رسید.
 

از مجموعه اساتید، مدیران و مسئولین توانمندی که ما را در ارائه محصولات و تولیدات و خدمات یاری می‌دهند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

 

آدرس دفتر ارتباط با مشتریان:  تبریز، خیابان راه آهن، پشت بیمارستان محلاتی، نرسیده به دبیرستان سلمان فارسی، شرکت تاپکولیفت تبریز

تلفن ثابت: ۳۴۴۰۹۲۸۱-۰۴۱(۹۸+)

تلفن های همراه: ۰۹۱۴۰۸۸۵۰۱۰  -  ۰۹۱۴۲۱۹۰۵۴۹

ایمیل اداری شرکت: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید