لیفتراک برقی تویوتالیفتراک های برقی تویوتا با دوام، کارآیی و کیفیت بالایی ساخته شده اند تا به شما در برآوردن تمام نیازهای جابجایی مواد کمک کنند. لیفتراک های برقی شرکت تویوتا در انواع مختلفی از جمله تولید، انبار، توزیع، نوشیدنی و خرده فروشی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و گزینه‌های داخلی و بیرونی ما برای افزایش کارایی و کمک به شما در انجام کارها استفاده می‌شوند.

لیفتراک های برقی با باتری کار می‌کنند که هم به عنوان وزن متقابل برای تثبیت تجهیزات در حین استفاده و هم به عنوان منبع تغذیه است. علاوه بر این، باتری با عملکرد آرام و کم انتشار و قابلیت های قابل شارژ از محیط محافظت می‌کند. لیفتراک های برقی تویوتا بسته به نیاز می‌توانند دارای باتری های سربی-اسیدی یا لیتیومی از طریق نوآوری های انرژی ارائه شده توسط راه حل های صنعتی تویوتا باشند. این ویژگی ها نه تنها این لیفتراک را برای کار جذاب می‌کند، بلکه با حداکثر سرعت، قدرت و قابلیت مانور در افزایش حداکثر بهره وری ایده آل است. برای آشنایی بیشتر با انواع باطری های لیفتراکی، بر روی این لینک کلیک کنید.

 

انواع لیفتراک های برقی تویوتا

لیفتراک برقی ۳ چرخ: به دلیل کاهش رد پا و شعاع چرخش بسیار مناسب برای فضاهای تنگ، این دستگاه همه کاره و روغن کاری شده می‌تواند پالت های شما را با کنترل مناسب و روان پاسخگو باشد، دارای موتورهای درایو AC با برد کنترلر کورتیس می‌باشند. ظرفیت تحمل این دستگاه ها از ۱.۵ تا ۲ تن وزن بوده و شما می‌توانید افزایش کارایی و بهره وری را با آنها تجربه کنید.


ویدیو معرفی و مشخصات فنی لیفتراک برقی سه چرخ تویوتا

لیفتراک هسته الکتریکی: با داشتن چرخش عالی و قابلیت مانورپذیری زیاد، قادر است تا ۱.۵ تا ۳ تن وزن را بلند کند و با استفاده از موتور درایو ۴۸/۳۶ ولت AC که سریع و بی سر و صدا کار را انجام دهد. قابلیت جمع شدن در زاویه ۹۰ درجه را برای افزایش بهره وری حتی در باریک ترین راهروها ارائه می دهد.

لیفتراک برقی بزرگ: این نوع از لیفتراک های برقی تویوتا بادوام و دارای استحکام از نظر شاسی و بدنه قدرتمند است و می‌تواند در برابر بار آزمایشی ۳.۵ تا ۵.۵ تن وزن را تحمل کند. بی صدا و کارآمد باقی می‌ماند و به افزایش توان انبار شما کمک می‌کند.

Stand-Up Rider با این نوع لیفتراک به صورت ایستاده می‌توانید وارد راهروهای باریک شوید. این لیفتراک می‌تواند در راهروهایی به عرض ۱۰ فوت حرکت کند و ۱.۵ تا ۲ تن وزن را بلند کند. این قابلیت منحصر به فرد باعث شده است تا متنوع‌ترین نوع خط تولید لیفتراک تویوتا را به خود اختصاص داده و طرفداران زیادی داشته باشد.


ویدیو معرفی و مشخصات فنی لیفتراک برقی Stand-up-Rider تویوتا

پنوماتیک برقی: این دستگاه قدرتمند حتی برای سخت ترین کارها ساخته شده است و می‌تواند بارهای شما را با سرعت بی نظیر حمل کند و ظرفیت حمل ۲ تا ۵ تن وزن را به ارتفاعات بالاتر داشته باشد. اگر می‌خواهید ناوگان لیفتراک برقی خود را داشته باشید و در عین حال به راه حل قوی‌تری می‌اندیشید، لیفتراک پنوماتیک برقی می‌تواند عملکردی مشابه نمونه‌های احتراقی داشته باشد اما تماماً با استفاده از باتری! و قادر است در فضاهای بیرونی نیز همانند داخل انبار از عملکرد بالایی برخوردار باشد.


ویدیو معرفی و مشخصات فنی لیفتراک برقی پنوماتیک تویوتا

لیفتراک کوسن برقی سنگین با ظرفیت بالا: با توانایی بلند کردن حداکثر ۱۸ تن بار! این مجری برتر، تمام وزنه های سنگین را بدون نیاز به موتورهای سنتی IC حمل می‌کند. دید زیاد و فاصله بین دو محور ۲۳۴ سانتی متر این دستگاه نشان می‌دهد که این لیفتراک قدرت مانور بالا برای انجام سنگین ترین کارها را در فضای داخلی دارد. مدل THD این لیفتراک‌ توانایی حمل بیش از ۴۵ تن بار را دارد.


ویدیو معرفی و مشخصات فنی لیفتراک برقی کوسن سنگین تویوتا

چرا لیفتراک برقی انتخاب کنیم؟

لیفتراک های برقی تویوتا نه تنها برای حفاظت از محیط زیست طراحی شده اند، بلکه با قطعات متحرک کمتری ساخته شده اند و نگهداری از آنها را آسان تر کرده و احتمال فرسودگی آنها کمتر می‌شود. بسیاری از مدل های تویوتا با قدرت AC طراحی شده اند، زمان اجرا را افزایش می‌دهند و تعمیر و نگهداری را کاهش می‌دهند. با سابقه قابل اعتماد تویوتا، عملکرد شما می‌تواند با کاهش زمان کار و یک برگ برنده بزرگ برای کار شما را پیش بینی کند.

اگر هنوز مایل هستید اطلاعات بیشتری در مورد لیفتراک های برقی به دست بیاورید، با کلیک بر روی این لینک، مقاله دیگر ما را در همین سایت مطالعه کنید و با ساختار فنی، معایب و مزایای استفاده از لیفتراک برقی بیشتر آشنا شوید.

برای کسانی که در این زمینه و نحوه استفاده از آن مشاوره می‌خواهند پیشنهاد می‌کنیم تا با مشاوران شرکت تاپکولیفت تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را از آنان بگیرند.