خطی مشی تاپکولیفت، ارائه شارژر باتری مناسب برای لیفتراک مشتریان است، چرا که اگر باطری لیفتراک با شارژر مناسب شارژ نشود، در نهایت باعث خرابی باتری لیفتراک و کاهش بهره وری و کارایی کار خواهد شد. باتری خوب در حقیقت قلب لیفتراک شماست. تاپکولیفت مرکز تهیه و توزیع طیف وسیعی از شارژرهای معمول لیفتراکی و نیز شارژرهایی با فرکانس بالاست، که برای تغذیه کامل لیفتراک آماده به کار هستند.

انتخاب شارژر مناسب قطعاً تاثیر زیادی دارد. از جمله اینکه:
باطری سوسانگ کرهباطری لیفتراک در مدت زمان کمتری بیشتر شارژ شود
باطری لیفتراکسطح گرمای باتری در حد استاندارد حفظ شود
باطری ریچتراکآب‌رسانی به باتری لیفتراک در فواصل زمانی مشخص انجام شود.
باطری پالت تراکمیزان مصرف جریان ورودی و عملکرد کلی شارژر درست باشد.

شارژرهای معمولی لیفتراک

شارژرهای معمولی، با وجود قدیمی‌تر بودن و طراحی ساده‌تر، بهره وری بیشتری دارند. این برتری به دلیل قابلیت اطمینان و دوام بیشتر این شارژرها است. شارژر معمولی لیفتراک ممکن است ویژگی‌های پیشرفته محصولات مشابه خود نداشته باشد، اما توانایی شارژ ثابت و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. شارژرهای معمولی لیفتراک دارای رابط های ساده و کنترل دیداری هستند که نگهداری و عیب یابی آنها را آسان تر کرده است.

 
 

شارژرهای لیفتراک با فرکانس بالا

شارژرهای لیفتراک با فرکانس بالا، جهش قابل توجه در پیشرفت تکنولوژی هستند و شارژ جمع و جور و در عین حال بسیار پیچیده ارائه می دهند که به دلیل فناوری جدیدتر آنهاست. این نوع از شارژرهای لیفتراک از مدارهای پیشرفته و الگوریتم های هوشمند برای شارژ دقیق استفاده می‌کنند و با دقت بالاتری با باتری لیفتراک سازگار می شوند.

علاوه بر موارد فوق، شارژر لیفتراک با فرکانس بالا دارای ویژگی های زیر است:
باطری لیفتراکیابعاد کوچکتر
باطری لیفتراکیسازگاری بیشتر با محیط زیست
باطری لیفتراکیتاکید بر بهره وری انرژی
باطری لیفتراکیکاهش هزینه های عملیاتی و به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی

تاپکولیفت طیف وسیعی از انواع شارژر لیفتراک را در اختیار دارد که می توانید با مشورت کارشناسان ما در واحد فروش، با ارائه اطلاعات نوع و برند باطری لیفتراک خود مناسب ترین نوع شارژر با قیمت مناسب را سفارش دهید.

تعهدات تاپکولیفت

هر شارژر باتری لیفتراک که به فروش می رسانیم دارای ضمانت نامه کامل است. چون ما به کیفیت و قابلیت اطمینان محصولاتمان اعتماد داریم و در انتخاب شارژرهایی که با نام برند تاپکولیفت می فروشیم نهایت دقت را به عمل آورده ایم. مدت زمان و مشخصات گارانتی بسته به نوع شارژر لیفتراک متفاوت است. شایان ذکر است شارژرهایی که همراه با یک باطری لیفتراک از ما خریداری شوند، ۵ سال ضمانت خواهند داشت.

تاپکولیفت از نیروهای متخصص و با تجربه بهره گرفته است و افتخار می کند که در خط مقدم بازار شارژرهای لیفتراک قرار دارد و همیشه جدیدترین و بهترین شارژرها را ارائه می دهد و خیالتان راحت است که خرید شارژر جدید از تاپکولیفت برای باتری لیفتراک، ضرری برای شما نخواهد داشت.

 

باطری لیفتراکیشارژرهای توزیع شده در تاپکولیفت با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و کارایی و راحتی عالی ساخته شده اند.
باطری لیفتراکیطراحی جمع و جور شارژر لیفتراک با اشغال فضای کمتر
باطری لیفتراکیقابلیت نصب راحت و استفاده آسان
باطری لیفتراکیعرضه شده در ولتاژ و خروجی‌های مختلف
باطری لیفتراکیعملکرد هوشمند برای حداکثر استفاده از باتری

سوال: لیفتراک من به چه نوع باتری و شارژ نیاز دارد؟
اینکه لیفتراک شما به کدام باتری نیاز دارد بستگی به ولتاژ، اندازه، نحوه استفاده از آن و نوع باتری دارد که بهترین عملکرد را داشته باشد. دفترچه راهنمای لیفتراک را بررسی کنید یا از متخصص بپرسید تا مطمئن شوید که باتری مناسب را انتخاب کرده اید.

سوال: آیا می توانم از باتری های معمولی ماشین برای لیفتراک خودم استفاده کنم؟
خیر، لیفتراک‌ها به باتری‌های تخصصی با چرخه عمیق نیاز دارند که برای مطابقت با قدرت لیفتراک و ویژگی‌های خاص آن‌ها طراحی شده اند.

سوال: چگونه باتری لیفتراک خود را شارژ کنم؟
می توانید باتری لیفتراک را با استفاده از شارژر تخصصی خریداری شده از تاپکولیفت شارژ کنید. برای افزایش عمر باتری باید زمانی شارژ انجام دهید که به زیر ۳۰ درصد رسیده باشد.

سوال: آیا شارژر باتری لیفتراک برای همه انواع لیفتراک ها یکسان است؟
خیر، لازم است شارژر باتری لیفتراک که با مشخصات لیفتراک شما مطابقت داشته باشد خریداری نمایید.

 

خدمات نصب و راه اندازی

تاپکولیفت خدمات نصب و راه اندازی، تعمیر یا تعویض هر بخشی از باتری لیفتراک برقی، از جمله تعویض سلول باتری لیفتراک ارائه می‌دهد. ما همیشه در کنار شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با ما در تاپکولیفت تماس بگیرید.